Aktualności

NOWOŚĆ! Inwerter ciśnienia paliwa STAG FPI

12.09.2022


STAG FPI  (Fuel Pressure Inverter)  to małe urządzenie współpracujące ze 400 DPI. To pierwszy tego rodzaju moduł na rynku.  Ten element jest niezbędny do konwersji na LPG aut grupy FCA o kodzie: 55273835 (silniki: 2.0 MultiAir AT8 Turbo ). Zamontowanie STAG FPI w takim pojeździe rozwiązuje problem brakującego, odwróconego sygnału ciśnienia emulowanego. 
 
 

 

Inwerter jest bezobsługowy i działa od razu po podłączeniu do instalacji elektrycznej auta.  Współpracuje ze sterownikami serii 400 DPI. Umożliwia wykonanie emulacji ciśnienia paliwa w autach wyposażonych w podwójny czujnik ciśnienia, w których informacja o ciśnieniu przekazywana jest poprzez dwa, symetryczne względem siebie sygnały napięciowe, nie przekraczające 5V.  
 
Inwerter ciśnienia paliwa jest niezbędny do konwersji aut z  grupy FCA o kodzie: 55273835 (Alfa Romeo Giulia / Alfa Romeo Stelivio. Obsługiwane silniki to: 2.0 MultiAir AT8 Turbo ) 

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.