Aktualności

Nowa wersja pierścienia do STAG LED 600

11.07.2022


Nowość!  Popularny pierścień do przełącznika LED 600 od teraz dostępny jest również w kolorze czarnym. Jest to dodatkowe akcesorium do naszego najpopularniejszego przełącznika benzyna/gaz.

Pierścień do LED 600 został bardzo ciepło przyjęty, jako atrakcyjne wizualnie wykończenie przełącznika b/g STAG LED 600. Dotychczas pierścienie dostępne były w kolorze srebrnym i złotym. Teraz dołączyła do nich nowa, czarna wersja kolorystyczna.


Różne wersje kolorystyczne do wyboru pozwalają na personalizowanie wyglądu centralki wedle własnych upodobań.  Dzięki temu poszerzają się możliwości personalizacji jedynego widocznego po stronie kierowcy elementu instalacji.  Sam przełącznik także posiada duże możliwości personalizacji – na przykład  możliwość doboru koloru oświetlenia do kolorów pozostałych zegarów w kokpicie.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.