Aktualności

TEAM STAG - tym razem w Białymstoku

06.09.2021


Niemal 150 przedstawicieli  Autoryzowanych Serwisów i Rekomendowanych Warsztatów sieci STAG wzięło udział w cyklu szkoleń „STAG 400 DPI – funkcje rozszerzone”.

Tym razem szkolenia odbyły się w białostockiej siedzibie firmy AC SA. Szkolenia TEAM STAG zostały wznowione po pandemicznej przerwie w nowej formule. W tej edycji zaprosiliśmy uczestników do Białegostoku.

Podczas dwudniowego pobytu w stolicy Podlasia, grupy szkoleniowe zwiedzały siedzibę AC SA, zdobywając wiedzę na temat rozszerzonych funkcji sterownika STAG 400 DPI. W siedzibie producenta uczestnicy szkolenia mogli także obserwować produkcję komponentów marki STAG od podstaw. Samo szkolenie składało się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej w naszym Warsztacie Firmowym.

Trenerzy prezentowali praktyczne zastosowanie nowych funkcji rozszerzonych STAG 400 DPI oraz odpowiadali na wszelkie pytania. Szkolenia „STAG 400 DPI – funkcje rozszerzone” przeznaczone są dla fachowców, pracujących z komponentami marki STAG. Letnia tura szkoleń odbywała się w lipcu i w sierpniu 2021 r. Planowane są kolejne tury szkoleniowe, tym razem w tradycyjnej formule – na terenie całej Polski. 
Więcej zdjęć ze szkoleń można znaleźć na FB STAG AUTOGAS SYSTEMS  

   

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.