Aktualności

Webinarium 13 października - szkolenie online

08.10.2020


Live STAG już 13 października

Dołączcie do live na temat produktów marki STAG. Temat programu to „Testy z życia wzięte”. Doradcy techniczni, Marcin i Tomek, pokażą między innymi co się stanie gdy przy montażu zadziałamy inaczej niż sugerują instrukcje instalatora autogaz. Zobaczycie jaki ma wpływ zamiany przewodów emulacyjnych na pracę systemów, przeprowadzą test dokręcania elektrozaworów lpg.

Live przeprowadzimy na YouTube STAG we wtorek 13 października. Czekamy na Wasze pytania, kierujcie je bezpośrednio w trakcie szkolenia w komentarzach lub prześlijcie mailem już teraz na adres stag@stag.pl.

Co: Live - testy z życia wzięte
Kiedy: 13 października, wtorek,
Transmisja w języku polskim (PL) o godz. 19:00 pod linkiem: https://youtu.be/ph7JaeLRM08
Transmisja w języku angielskim (EN) o godz. 18:00 pod linkiem: https://youtu.be/pPhWRHiPu1Q

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.