Aktualności

Zabezpiecz warsztat przed wirusami

10.08.2020


Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. Lampy UV-C Sterilon STAGmed: wystarczy włączyć i 99,9% szkodliwych wirusów, bakterii i grzybów znika z Twojego warsztatu.

UV-C sterilon

Lampy UV-C Sterilon z linii produktów STAGmed emitują światło ultrafioletowe, które skutecznie niszczy wirusy i bakterie. Technologia dezynfekcji UV-C jest znana od około stu lat i wykorzystywana głównie w medycynie. Jednak jej zastosowanie jest dużo szersze.

Lampy UV-C, wykorzystując światło ultrafioletowe, są jednym z najskuteczniejszych urządzeń zdolnym usunąć z powierzchni wirusy, bakterie, grzyby lub zniszczyć DNA czy RNA wszelkich mikroorganizmów, które zostaną poddane naświetleniu.

NEUTRALIZACJA 99,9%

Dzięki nim pracownicy i klienci warsztatu będą bezpieczni. Urządzenia są łatwe w obsłudze. Ograniczają także zużycie drożejących środków chemicznych.

Oferujemy lampy do bezpośredniej dezynfekcji powierzchni, np. lad, pulpitów, biurek, nawet do 35m2. Lampy przepływowe - UV-C Sterilon Flow STAGmed – umożliwiają dezynfekcję w pomieszczeniach, w których stale przebywają ludzie, np. poczekalni, strefie pracy. Maksymalny metraż (kubatura) przy dezynfekcji przepływowej wynosi ok. 75m3. Po zdjęciu obudowy, urządzenia mogą służyć także do dezynfekcji bezpośredniej.

Pełna oferta lamp UV - C Sterilon STAGmed dostępna u dystrybutorów marki STAG.

Pytania? Napisz do nas lub zadzwoń:
 zamowienia@ac.com.pl
 885 560 533, 669 997 294

zobacz prezentację

UV-C sterilon

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.