Aktualności

AC S.A. zaprasza na Poznań Motor Show 2020

27.02.2020


Spółka AC wraz z firmami zrzeszonymi w Koalicji Na Rzecz Autogazu zaprasza na targi Poznań Motor Show 2020.  

Ponad 150 tysięcy odwiedzających, 15 pawilonów wystawienniczych, ponad 1000 pojazdów, liczne wydarzenia towarzyszące i setki dziennikarzy, gości i ekspertów z branży. Poznań Motor Show to największe targi motoryzacyjne w tej części Europy i najważniejsze wydarzenie dla fanów motoryzacji i mobilności.

Poznań Motor Show pokazuje, bogaty i różnorodny świat motoryzacji oraz kierunki jego rozwoju w przyszłości. Naszym tematem przewodnim na targach będzie przekaz jaki wpływ ma paliwo LPG na środowisko.

Do zobaczenia na Poznań Motor Show 2020 – 18-21 czerwca 2020 w pawilonie 3A. Organizator podjął decyzję o zmianie terminu.

mapa ekspozycji na poznań motor show 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.