Aktualności

AC SA z tytułem Gazeli Biznesu 2019

03.02.2020


AC S.A. po raz kolejny została wyróżniona tytułem Gazeli Biznesu potwierdzając swoją pozycję w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Gazele Biznesu to najpopularniejsze i istniejące najdłużej zestawienie rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier.

W każdej edycji rankingu badane są wyniki firmy za pełne trzy poprzedzające lata. W bieżącej edycji weryfikowane były wyniki osiągnięte w okresie 2016, 2017 i 2018.

O tytuł Gazeli Biznesu 2019 może ubiegać się firma, która spełnia następujące kryteria: rozpoczęła działalność przed rokiem 2016 i prowadzi ją nieprzerwanie do dziś, w roku bazowym 2016 przychody ze sprzedaży mieściły się w przedziale pomiędzy 3 a 200 mln złotych, w latach 2016-2018 z roku na rok odnotowywała wzrost przychodów ze sprzedaży, w latach 2016-2018 ani razu nie odnotowała straty i umożliwiła analizę swoich wyników finansowych przynajmniej z trzech badanych lat.

Gazela Biznesu jest znakiem rozpoznawczym dobrze zarządzanych, uczciwych oraz cieszących się dobrą kondycją finansową firm.

Gazele Biznesu – projekt realizowany przez „Puls Biznesu”, a analizowany przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland działa nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia tworzą dzienniki grupy wydawniczej Bonnier w Szwecji, Danii, na Litwie, na Łotwie, w Estonii i w Słowenii z uwzględnieniem tamtejszych warunków gospodarczych

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.