Aktualności

AC S.A. z Nagrodą Dziesięciolecia Moto Idea 2019

08.04.2019


Kapituła Konkursu przyznała Spółce AC Nagrodę Dziesięciolecia Moto Idea 2019. Ogłoszenie wyników odbyło się w Częstochowie, podczas konferencji branży motoryzacyjnej Moto Idea.

Nagrody Moto Idea przyznawane są przez liderów polskiego przemysłu motoryzacyjnego już od 10 lat. Są postrzegane jako wyraz wielkiego uznania środowiska dla osiągnięć biznesowych firmy. Podczas konferencji tradycyjnie nagrodzono najlepsze przedsiębiorstwa, przyznając prestiżowe wyróżnienia.

Moto Ideę wyróżnia spośród innych tego typu zjazdów formuła nieformalnego spotkania. Podczas konferencji doświadczenia wymieniali zarówno duzi, jak i mniejsi producenci oraz dostawcy z całego kraju. Poszczególni eksperci wystąpienia opierali o wieloletnie doświadczenie i przykłady rozwiązań z własnych zakładów. Wydarzenie skupiło się wokół trendów i prognoz dotyczących pozycji Polski w rozwoju branży motoryzacyjnej. Uczestnicy konferencji wzięli udział w panelach dyskusyjnych.

AC S.A. jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem kompletnych systemów autogaz LPG i CNG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje od 1986 roku i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju (wg szacunków ponad 50 proc. udział w rynku polskim). Oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG i CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie.

Nagroda Moto Idea dla firmy AC S.A. 2019Nagroda dla firmy AC S.A. Moto Idea 2019

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.