Aktualności

AC S.A. z tytułem Promotora Polskiej Gospodarki

05.10.2018


Spółka AC S.A. została odznaczona tytułem Promotora Polskiej Gospodarki w ramach Wschodniego Kongresu Gospodarczego w dniu 4 października br. w Operze i Filharmonii Podlaskiej – Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku.

Tytuł przyznawany jest firmom, które odnoszą sukcesy na rynkach międzynarodowych, oferują innowacyjne rozwiązania, są ambasadorami regionu oraz przyczyniają się do zwiększania konkurencyjności gospodarki. Tytuł Promotora Polskiej Gospodarki trafił do spółki AC SA, tworzącej systemy instalacji autogazowych marki STAG. Firma dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania do samochodowych systemów LPG/CNG. Sterowniki, ale też kompletne instalacje gazowe działają w samochodach jeżdżących po drogach 50 krajów świata, na 6 kontynentach. – Warto podkreślić, że dzięki spółce AC SA, tworzącej STAG Autogas Systems, oszczędzają nie tylko właściciele aut, ale oszczędzone zostaje też środowisko. Innowacyjne na skalę światową wdrożenia firmy pozwalają na spełnienie najbardziej restrykcyjnych norm emisji spalin przez samochody zasilane instalacjami STAG – mówił Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska” podczas przyznawania nagrody. Nagrodę odebrała Katarzyna Rutkowska, Prezes zarządu.

Promotor Polski i Promotor Polskiej Gospodarki to tytuły przyznawane w regionach ludziom i firmom, których osiągnięcia współtworzą pozytywny wizerunek Polski w kraju i na świecie. – Chcemy pokazywać sukcesy rodzimej przedsiębiorczości i Polaków, także te osiągane lokalnie, które powinny budować narodową dumę. W kraju dzieją się niezwykłe rzeczy, lecz nie wszyscy mają okazję przebić się ze swoimi osiągnięciami, chcemy zatem „zdecentralizować” myślenie o polskim sukcesie i zwrócić uwagę Polski i świata na potencjał istniejący w regionach – mówi Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”.

Prestiżowe wyróżnienie jest potwierdzeniem jakości oraz innowacyjności oferowanych rozwiązań technicznych przez AC S.A. Podkreśla również rangę i zaangażowanie firmy w propagowaniu myśli technicznej powstałej w Białymstoku na rynkach całego świata.

Nagroda Promotora Polskiej Gospodarki 2018 dla firmy AC S.A. w uznaniu osiągnięć w budowie polskiej marki w kraju i za granicą

Wschodni kongres gospodarczy - wręczenie nagrody dla spółki AC S.A.

Wschodni kongres gospodarczy - wręczenie nagrody dla spółki AC S.A.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.