Aktualności

TEAM STAG w Szczecinie

14.09.2018


W ostatni weekend w Szczecinie odbyło się otwarte szkolenie z cyklu TEAM STAG, dedykowane profesjonalnym warsztatom samochodowym. To kolejne szkolenie organizowane przez firmę AC S.A., które zgromadziły już ponad 1,5 tysiąca uczestników chcących poszerzać swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu instalacji autogaz.

TEAM STAG to nowy cykl darmowych szkoleń firmy AC S.A., dedykowanych warsztatom posiadającym w swojej ofercie instalacje LPG marki STAG. Szkolenia odbywają się na terenie całej Polski – pierwsze wydarzenie miało miejsce w 2016 r w Warszawie, a w dniu 8 września br. w Szczecinie odbyło się już piąte szkolenie z tego cyklu. Co ważne, spotkania te charakteryzuje nowatorska, wygodna dla uczestników formuła.

– Pracownicy warsztatów oraz ich właściciele często nie mają czasu na dedykowane szkolenia produktowe, dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowatorskiej formuły spotkań. Zrezygnowaliśmy z całodniowych szkoleń poświęconych jednej tematyce – uczestnicy mogą sami zdecydować, który z tematów interesuje ich najbardziej. Co więcej, mogą wziąć udział w kilku intensywnych szkoleniach odbywających się w ciągu jednego dnia – mówi Paweł Ścibisz, Manager ds. Rozwoju Rynku firmy AC S.A.

Wśród poruszanych zagadnień znalazły się m.in. nowatorskie produkty z serii Q-generacja marki STAG, wymagania ITS/TDT dla warsztatów montujących autogaz, rozwiązania dedykowane autom z bezpośrednim wtryskiem paliwa czy praktyczne aspekty montażu instalacji gazowej. Uczestnicy docenili także bezpośredni kontakt z Regionalnymi Doradcami Technicznymi oraz Inżynierami Produktu z firmy AC S.A. Spotkanie było doskonałą okazją do zadawania pytań i dzielenia się przemyśleniami.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.