Aktualności

Nowa lokalizacja firmowego serwisu STAG

04.07.2018


Firma AC S.A., największy producent instalacji autogaz otwiera nowoczesny firmowy warsztat w Białymstoku. Warsztat przyjmie pierwszych klientów w nowej lokalizacji przy ul. Handlowej 6F już we wtorek 3 lipca.

Ekspercki montaż systemów autogaz marki STAG to kwestia, do której firma przykłada szczególną wagę. Do tej pory usługa była realizowana w dwóch mniejszych warsztatach serwisowych. Rosnące zainteresowanie profesjonalnym montażem zachęciło firmę do szukania nowych możliwości. Postawiono na nowoczesność i kompleksowy wachlarz usług. Zrezygnowano z dwóch warsztatów na rzecz jednego, którego głównym atutem jest doskonała lokalizacja i duża powierzchnia pozwalająca na sprawną obsługę klientów. Aż 10 stanowisk serwisowo-montażowych, wykwalifikowany zespół pracowników oraz wieloletnie doświadczenie zapewni usługę na najwyższym poziomie. 

Nowy warsztat będzie w stanie również zaspokoić potrzeby mechaniczne nawet najbardziej wymagających samochodów, co gwarantuje autoryzacja usług mechanicznych przez sieć serwisową BOSCH.

„Naszym priorytetem jest dostosowanie oferty i możliwości Serwisu do oczekiwań klientów. Obecnie skupiliśmy się na powiększeniu warsztatu firmowego oraz zmianie jego lokalizacji, aby usprawnić jego pracę i zwiększyć możliwości” – mówi Grzegorz Krzysiak, Kierownik Serwisu Firmowego STAG. Otwarcie Firmowego Serwisu STAG w nowej lokalizacji przy ul. Handlowej 6f nastąpi we wtorek 3 lipca. Klienci mogą liczyć na fachową poradę oraz kupony z 30% rabatem na serwis klimatyzacji w samochodzie.

 ul. Handlowa 6F, Białystok 15-399
 85 653 81 00
 661 611 296, 669 994 929
 pn-pt: 07:30 - 17:00
 

Mapa dojazdu do Firmowego serwisu STAG na ul. Handlowej 6F Białystok

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.