Aktualności

Firmowy Serwis autogaz STAG: zmieniamy lokalizację i powiększamy warsztat

22.05.2018


Firma AC S.A., jako odpowiedzialny producent instalacji autogaz marki STAG, oferuje ekspercki montaż swoich systemów. Do tej pory usługa była realizowana w dwóch warsztatach serwisowych.

Rosnące zainteresowanie profesjonalnym montażem w firmowym warsztacie zachęciło firmę do szukania nowych możliwości. Zrezygnowano z dwóch warsztatów na rzecz jednego – solidnego warsztatu, którego głównym atutem jest doskonała lokalizacja i 10 stanowisk serwisowo-montażowych. Od teraz nowy warsztat będzie w stanie sprostać ogromnemu zainteresowaniu montażami systemów autogaz STAG i zaspokoić potrzeby mechaniczne nawet najbardziej wymagającego samochodu, co gwarantuje autoryzacja usług mechanicznych przez znaną i cenioną sieć serwisową BOSCH.

„Naszym priorytetem jest dostosowanie oferty i możliwości Serwisu do oczekiwań klientów. Obecnie skupiamy się na powiększeniu warsztatu firmowego oraz zmianie jego lokalizacji, aby usprawnić jego pracę i zwiększyć możliwości” – mówi Grzegorz Krzysiak, Kierownik Serwisów Firmowych STAG.


Warto wspomnieć, iż obecnie jeden z warsztatów zlokalizowany w Białymstoku w obrębie „Białostoczek Płd” został wystawiony na sprzedaż. Jest to nie lada gratka dla osób, które chcą otworzyć własny warsztat. Budynek został wybudowany od podstaw z przeznaczeniem na warsztat samochodowy zgodnie z najwyższymi standardami sieci warsztatów AS STAG i BOSCH. Sama lokalizacja na stałe zapisała się w pamięci kierowców jako miejsce dobrego serwisu samochodowego, co zapewne pozytywnie wpłynie na rozwój warsztatu, który zdecyduje się rozpoczęcie działalności na Al. 1000 PP 23b.

Szczegóły dotyczące nieruchomości znajdują się pod linkiem.

W przypadku zainteresowania ofertą oraz w celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z
panem Grzegorzem Krzysiakiem,
tel. 506 009 004
lub
panem Leonem Kraskiewiczem,
tel. 669 999 995.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.