Aktualności

Dziękujemy, że mogliśmy współtworzyć Motoserce

26.04.2018


Marka STAG z zaangażowaniem włączyła się w X edycję akcji Motoserce jako sponsor generalny. Na placu przy Ratuszu powstała czerwona strefa STAG promująca bezpieczeństwo na drodze i pierwszą pomoc przedmedyczną.

- Niezwykłą satysfakcję daje nam fakt, że wydarzenie, które objęliśmy patronatem, przekłada się realnie na zwiększenie bezpieczeństwa. Od lat zapewniamy bezpieczeństwo dbając o jakość oferowanych produktów, instalacji autogaz marki STAG. Teraz z sukcesem współtworzyliśmy również akcję propagującą bezpieczeństwo na drodze oraz pierwszą pomoc przedmedyczną. Dziękujemy organizatorom Motoserca za możliwość włączenia się w organizację tej szczytnej inicjatywy. – powiedział Piotr Marcinkowski, Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych.

W trakcie X edycji Motoserca w Białymstoku, w sobotę 21 kwietnia, czerwoną strefę bezpieczeństwa STAG odwiedziły tysiące białostoczan. Przygotowane symulatory zderzeniowe i dachowania obrazowały warunki, jakie każdego kierowcę mogą spotkać na drodze, a tym samym uczyły szacunku do własnych umiejętności i warunków na drodze. Strefa zmiany koła na czas czy refleksomierz pozwalały ocenić własne siły w trakcie nieprzewidzianych zdarzeń. Jak ważna jest rozwaga na drodze podkreślali również Mistrzowie Samochodowych Mistrzostw Białegostoku, Marcin Dziewiątkowski i Tomasz Kraczko. W trakcie rajdów biją rekordy szybkości, na co dzień jednakże poruszają się po drodze przepisowo.

W tym roku po raz pierwszy markę STAG w przekazie bezpieczeństwa na drodze i bezpiecznych systemów autogaz, wsparła grupa medyczna Medival. Motoserce 2018 było inauguracją współpracy marki STAG i Medival. Z podstaw pierwszej pomocy przeszkolono ponad 200 osób.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.