Aktualności

AC S.A. z nagrodą Moto Idea 2018

21.03.2018


Kapituła Konkursu MOTO IDEA AWARD 2018 przyznała Spółce AC nagrodę w kategorii Top Supplier. Ogłoszenie wyników odbyło się we Wrocławiu, podczas konferencji branży motoryzacyjnej Motoidea.

Nagrody Moto Idea przyznawane są przez liderów polskiego przemysłu motoryzacyjnego oraz Deloitte Polska od 9 lat. Są postrzegane jako wyraz wielkiego uznania środowiska dla osiągnięć biznesowych firmy. Podczas konferencji tradycyjnie nagrodzono najlepsze przedsiębiorstwa, przyznając prestiżowe wyróżnienia w kategoriach: Market Leader, Top Supplier oraz The Leader of The Future. W kategorii Top Supplier wyróżnienie przyznawane jest podmiotom i przedsięwzięciom, których działania bezpośrednio wpływają na przyszłość i rozwój sektora motoryzacyjnego w Polsce.

AC S.A. jest wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem kompletnych systemów autogaz LPG i CNG marki STAG. Na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje od 1986 roku i obecnie jest największą firmą w segmencie instalacji gazowych w kraju (wg szacunków ponad 50 proc. udział w rynku polskim). Oferuje ponad 200 produktów do autogazu, spośród których wiodącą rolę odgrywają sterowniki do instalacji LPG i CNG. Oferta produktowa firmy, z której korzysta obecnie 5 mln kierowców, dociera do ponad 50 krajów na całym świecie.

Lauraci Moto IDEA 2018

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.