Aktualności

STAG 500 DIS – Produkt przyszłości przedsiębiorcy

06.03.2018


Spółka AC otrzymała wyróżnienie za instalację autogaz STAG 500 DIS w kategorii „Produkt przyszłości przedsiębiorcy” w ramach XX edycji Konkursu Polski Produkt Przyszłości, organizowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

Konkurs promuje najbardziej innowacyjne wyroby i technologie, mające szansę zaistnieć na rynku krajowym i globalnym. STAG 500 DIS dołączył do grupy najbardziej innowacyjnych produktów i technologii wytworzonych w Polsce z oceną, iż w perspektywie czasu rokuje sukces rynkowy.

Jesteśmy dumni, iż nasz produkt, będący jeszcze w fazach testowych już odnosi sukcesy i jest zauważany przez kolejne kapituły konkursów, co potwierdza jego innowacyjność i najwyższy poziom myśli technicznej konstruktorów marki STAG.

Nagroda w konkursie "Produkt przyszłości przedsiębiorcy"

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.