Aktualności

Przedstawiciele Komisji Europejskiej z wizytą w AC S.A.

30.01.2018


Przedstawiciele Komisji Europejskiej odwiedzili Spółkę AC. Przekonali się, że środki z Regionalnego Programu Operacyjnego wspierają rozwój przedsiębiorczości w województwie podlaskim.

Delegacji przewodniczył Christopher Todd, dyrektor wydziału ds. Polski w Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej w Komisji Europejskiej oraz Anna Modzelewska z Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej.

Dzięki dotacji z funduszu RPOWP zainwestowano w rozwój nowoczesnego parku maszynowego oraz utworzono własne innowacyjne Centrum Badawczo-Rozwojowe.

Pozwoliło to firmie wyznaczać kierunki rozwoju całej branży LPG/CNG.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.