Aktualności

AC S.A. w Złotej Setce Przedsiębiorstw z tytułem Eksportera Roku

28.11.2017


Spółka AC znalazła się na prestiżowej liście Złotej Setki Przedsiębiorstw „Kuriera Porannego”. Zajęła I miejsce w kategorii Eksporter Roku 2016. Jest to kolejne znaczące wyróżnienie doceniające rozwój i ekspansję podlaskiej firmy.

Firma AC S.A. po raz kolejny uplasowała się na doskonałej pozycji w rankingu największych firm województwa podlaskiego. "Podlaska Złota Setka Przedsiębiorstw" organizowana przez lokalny dziennik "Kurier Poranny” ogłoszona została w czasie gali, która odbyła się w dniu 24 listopada w Białymstoku.

Tytuł Eksportera Roku oraz I miejsce w kategorii jest podsumowaniem wyników osiągniętych przez AC w 2016 roku. Wysokie kwoty przychodów uzyskanych z działalności eksportowej czy nakłady inwestycyjne w latach 2014-2016 to nie jedyne atuty, które miały wpływ na przyznane wyróżnienie. Organizatorzy konkursu oceniając firmy wzięli też pod uwagę konsekwencje realizowanej polityki eksportowej, udział eksportu w całkowitej sprzedaży, dywersyfikację rynków eksportowych, dynamikę przychodów i zatrudnienia, ciągłość inwestycji przez rozbudowę lub modernizację fabryk, tworzenie centrów naukowo-badawczych.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.