Aktualności

STAG na Warsaw Moto Show

31.10.2017


Premiery, unikalne samochody, strefy tematyczne oraz setki odwiedzających czynią Targi Warsaw Moto Show jednym z większych wydarzeń branży motoryzacyjnej w Europie. Firma AC S.A., lider rynku autogaz, mocno zaznaczył swoją obecność niestandardowym stoiskiem prezentującym innowacyjne systemy zasilania pojazdów.

Podczas targów Warsaw Moto Show 2017 producent instalacji autogaz marki STAG zaskoczył nie tylko wysokiej klasy produktami, ale także aranżacją stoiska o powierzchni ponad 700 m2. Podzielone na strefy, każda dedykowana innej technologii pozwoliły zainteresowanym na dokładne zapoznanie się z ofertą produktową.

- W trakcie targów Warsaw Moto Show zaprezentowaliśmy ofertę instalacji autogaz marki STAG. Na przykładzie konkretnych samochodów od osobowych, przez ciężarowe z silnikami Diesla, po najnowocześniejsze rozwiązania flotowe przybliżyliśmy fakt, że instalacja autogaz składająca się z markowych komponentów, najlepiej od jednego producenta, zamontowana w profesjonalnym warsztacie doskonale funkcjonuje i sprawdzi się niemalże w każdym pojeździe. – podsumował Marcin Dziewiątkowski, Z-ca Kierownika Działu Wsparcia Technicznego i Rozwoju AC S.A.

Tłumnie odwiedzający stoisko mieli okazję, aby poznać firmę i ofertę produktową również dzięki specjalnie przygotowanemu stoisku driftowemu. Drifterzy Kamil Dzierbicki oraz Daniel Duda, zdobywcy wysokich not w trakcie Driftingowych Mistrzostw Polski prezentowali swoje auta oraz rozdawali autografy na specjalnie do tego celu przygotowanych plakatach. Powszechne zainteresowanie wzbudzał szczególnie samochód Kamila, który jest pierwszym autem z instalacją LPG dostosowana do warunków driftowych.

Targi były także miejscem prezentacji premierowej wersji sterownika STAG QNext Plus Rally. Stworzony w czerwonej wersji obudowy ma się kojarzyć z rajdowym klimatem pełnym pasji. Stoisko produktowe w strefie motosportu zobowiązuje do pokazania drapieżnej strony produktów marki STAG. Teraz każdy kierowca może dodać charakteru swojemu autu.

W strefie STAG zwiedzający mogli również pokusić się o odgadnięcie ile ważą sterowniki wyeksponowane w gablocie konkursowej. Konkurs, w którym nagrodą był zwrot kosztów montażu instalacji autogaz o wartości 2,5 tys. zł. był nie lada atrakcją dla każdego posiadacza samochodu.

Wydarzenie odbyło się w dniach 27 - 29 października br. w Centrum Wystawienniczym PTAK EXPO w podwarszawskim Nadarzynie. Stoisko firmy AC S.A. (Hala D, Stoisko Nr 328) było zlokalizowane strategicznie, w centralnej części hali do hali.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.