Aktualności

AC S.A. na Astana Expo 2017

06.09.2017


Firma AC S.A. bierze udział w międzynarodowej wystawie Astana Expo 2017 w ramach delegacji województwa podlaskiego. W jej skład wchodzą firmy z regionu, dyrektorzy i pracownicy departamentów odpowiedzialnych za promocję województwa i obsługę inwestorów i eksporterów oraz przedstawiciele dwóch klastrów: Klastra Obróbki Metalu i Wschodniego Klastra Budowlanego.

Głównym tematem rozmów będą możliwości inwestycji i budowy infrastruktury logistycznej związanej z rozwojem „nowego Jedwabnego Szlaku” oraz pozyskiwania nowych rynków zbytu dla podlaskich firm. Zaplanowano również udział w Polsko- Kazachstańskim Forum Gospodarczym z udziałem Nursułtana Nazarbajewa, Prezydenta Republiki Kazachstanu i Andrzeja Dudy, Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, przedstawicieli ministerstw, instytucji otoczenia biznesu i przedsiębiorców z obu krajów.

AC w astanie Fot. Wrotapodlasia.pl
Fot. Wrotapodlasia.pl
AC w astanie Fot. Wrotapodlasia.pl
Fot. Wrotapodlasia.pl
AC w astanie Fot. Wrotapodlasia.pl
Fot. Wrotapodlasia.pl

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.