Aktualności

Wakacyjne raty STAG

01.08.2017


Wakacyjne raty STAG

Oszczędzać dzięki LPG i nie odczuć kosztów montażu instalacji autogaz, to tak, jakby mieć ciastko i zjeść ciastko. Teraz to możliwe! Dzięki ruszającej promocji wakacyjnej 10x0% nowoczesny system STAG można zamontować w sposób zupełnie nieodczuwalny dla kieszeni.

Wakacje z paliwem tańszym o ponad połowę to kusząca perspektywa dla każdego, kto planuje dłuższą podróż samochodem. Jednakże, aby zacząć cieszyć się oszczędnościami najpierw trzeba wygospodarować kwotę na montaż instalacji w wysokości ok. 2500-3000 zł. Może to stanowić znaczne nadwyrężenie domowego budżetu. AC S.A., producent systemów gazowych STAG, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i od 1 sierpnia 2017 r. uruchomia program dogodnego finansowania w systemie 10 razy 0%.

Montaż na raty nie oznacza żadnych kompromisów pod względem użytkowym – ma natomiast tę wielką zaletę, że inwestycja spłaca się właściwie sama. Pieniądze zaoszczędzone na niższych rachunkach za tankowanie można przeznaczyć na spłatę comiesięcznych zobowiązań.

Dobra instalacja LPG to gwarancja bezawaryjności, ale również znaczny jednorazowy wydatek. Jesteśmy świadomi tego, że wiele osób niechętnie pozwoli sobie na poniesienie takich kosztów podczas jednej wizyty w warsztacie, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie promocji na zakup oraz montaż instalacji w systemie 10 rat 0 procent, bez żadnych dodatkowych kosztów. Mamy nadzieję, że w ten sposób ułatwimy podjęcie decyzji wielu osobom, które do tej pory zwlekały z montażem systemu LPG. – informuje Jerzy Pisiecki, Koordynator sieci warsztatów firmy AC S.A.

Promocja obowiązuje od 1 do 31 sierpnia 2017 w Autoryzowanych Serwisach STAG w całej Polsce. Decydując się na konwersję właśnie teraz można zapewnić wyjątkowe wakacje od wydatków, również dla swojego portfela. Takie rzeczy tylko ze STAGiem!

Lista Autoryzowanych Serwisów STAG znajduje się TUTAJ

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.