Aktualności

AC S.A. laureatem rankingu Innowacje 2016

24.05.2017


Spółka AC zwyciężyła w rankingu Innowacje Kuriera Porannego. 10. Gala Innowacje 2016 odbyła się 22 maja w Centrum Kultury kampusu Uniwersytetu w Białymstoku. Nagrodę z rąk kapituły odebrał Tomasz Cybulko – Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju.

AC S.A. doceniona została w kategorii Produkcja zajmując I miejsce wśród dużych firm województwa podlaskiego. Na werdykt miał wpływ stały rozwój przedsiębiorstwa i dbałość o jakość oferty. Marka STAG to synonim doskonałego produktu oraz coraz bardziej zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań technicznych, nierzadko chronionych patentem. Firma od niedawna może się również pochwalić uzyskanym  certyfikatem potwierdzającym zgodność systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO/TS 16949:2009.

Nagroda dla firmy AC S.A. za zajęcie I miejsca w firmie Innowacje

Kurier Poranny od 10 lat, wspólnie z Naczelną Organizacja Techniczną w Białymstoku, a drugi już raz z Białostockim Parkiem Naukowo Technologicznym i Instytutem Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej stara się promować innowacyjność myślenia i działania organizując ranking Innowacje.
- Uzyskane wyróżnienie jest dla nas wyrazem uznania i powodem do dumy. Jest to tym samym okazja do dalszych prac rozwojowych, których efekty cieszą i zaskakują, czyniąc firmę liderem w temacie instalacji autogaz niezmiennie od kilkudziesięciu lat – powiedział Tomasz Cybulko, Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju.

Lauracie nagrody innowacje 2016 firma AC S.A. za zajęcie I miejsca

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.