Aktualności

AC S.A. otwiera drzwi dla uczniów i studentów kierunków technicznych

22.05.2017


AC S.A. zaprasza uczniów i studentów na „Dni Otwarte”, które odbędą się już 7 czerwca w siedzibie firmy, przy ul. 42 Pułku Piechoty 50. Wydarzenie skierowane jest do osób, które wiążą swoją zawodową przyszłość z nowatorskimi technologiami.

„Dni Otwarte” mają na celu umożliwienie poznania przedsiębiorstwa „od kuchni”. W tym dniu będzie można przyjrzeć się poszczególnym etapom produkcji instalacji gazowych oraz zwiedzić Centrum Badawczo-Rozwojowe,czyli jedno z najnowocześniejszych w Polsce laboratoriów badawczych w tej branży. „Dni Otwarte” w AC S.A. to możliwość spotkania i poznania osobiście potencjalnego pracodawcy, a także zestawienie swoich oczekiwań odnośnie miejsca pracy z rzeczywistością. Firma oferuje szereg atrakcyjnych możliwości współpracy – od praktyk, przez staże, po stałe zatrudnienie, o których będzie można w tym dniu porozmawiać oraz złożyć swoje CV.

Osoby zainteresowane udziałem w „Dniach Otwartych” proszone są o potwierdzenie swojej obecności, dzwoniąc pod nr telefonu 669999451 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres dniotwarte@ac.com.pl.

Program:

  1. Prezentacja firmy
  2. Wizyta w Centrum Badań i Rozwoju
  3. Prezentacja wydziałów produkcyjnych

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.