Aktualności

Targi GasShow 2017 pod znakiem premiery nowatorskiej technologii AC SA

11.04.2017


Targi GasShow 2017 zostały wybrane na premierę nowatorskiej technologii instalacji autogaz stworzonej przez firmę AC S.A. Producent innowacyjnych systemów autogaz LPG i CNG marki STAG jest w trakcie uzyskiwania patentu na rozwiązanie stanowiące nowość na skalę światową – instalację gazową z użyciem gazu w fazie ciekłej do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny. System STAG 500 DIS, bo o nim mowa, był tematem przewodnim stoiska.

gasshow17 STAG 500 DIS

Targi GasShow to największe wydarzenie w branży LPG/CNG/LNG w Europie. Nie mogło zatem zabraknąć na nich lidera rynku autogaz, firmy AC S.A., która zaprezentowała innowacyjną technologię zasilania pojazdów. „Instalacja, którą stworzyliśmy jest przystosowana do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Nasze rozwiązanie, jako pierwsze na świecie do tego typu silników, jest systemem uniwersalnym, łatwym w montażu, przystosowanym do pracy z silnikami tzw. dwuwtryskiwaczowymi.” – mówi Marcin Trocki, kierownik DSIWT z firmy AC S.A., producenta systemów LPG/CNG marki STAG.

Gasshow17 stoisko STAGGasshow17 stoisko stag

Podczas targów GasShow 2017 firma AC S.A. zaskoczyła nie tylko innowacyjnymi produktami, ale także aranżacją stoiska o powierzchni aż 120 m2. Tłumnie odwiedzający stoisko mieli okazję, aby poznać firmę i ofertę produktową również dzięki specjalnie przygotowanym multimedialnym efektom. Inteligentne rozwiązania pozwalały na zapoznanie się ze specyfikacją produktu poprzez jedno dotknięcie oraz poznanie najnowocześniejszych technologii dzięki specjalnie przygotowanym do tego celu samochodom.

gasshow17 STAG EXPO XXIGasshow17 stag 500 dis

Wydarzenie odbyło się w dniach 7-8 kwietnia br. w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w Warszawie. Stoisko firmy AC S.A. (E1) było zlokalizowane strategicznie, naprzeciw wejścia do hali.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.