Aktualności

Filtr fazy lotnej gazu LPG i CNG typu GF01

06.04.2017


Przeznaczony do stosowania w pojazdach posiadających alternatywny system zasilania gazem LPG lub CNG. Oddziela cząstki stałe i ciekłe zanieczyszczające gaz w fazie lotnej t. j. odparowanego LPG, lub rozprężonego CNG. Zapewnia skuteczną filtrację oraz wygodę montażu i użytkowania

Dlaczego najlepszy?

Skuteczność filtracji dla cząstek stałych do 10 μm dla fabrycznego wkładu filtrującego. Wprowadzony do filtra gaz wprawiany jest w ruch wirowy i kierowany w dół korpusu. Cząsteczki stałe i ciekłe znajdujące się w gazie zostają odwirowane i zatrzymane na dnie. Dodatkowo aby osiągnąć maksymalną skuteczność wkład filtrujący oczyszcza powracający ku górze strumień gazu z pozostałych, drobnych zanieczyszczeń.

Zaprojektowany sp specjalnie z myślą o wygodzie montażysty.
Króćce (kolanka) wlotu i wylotu umiejscowiono w pokrywie filtra i można dowolnie regulować kąt pomiędzy nimi. Ważną cechą filtra jest całkowita zamienność króćców i kolanek, również z reduktorami R01 R02. Dzięki takiemu rozwiązaniu montażysta ma pełną swobodę w umiejscowieniu filtra w komorze silnika. Wymiana wkładu filtrującego jest możliwa bez zdejmowania przewodów gazowych. Daje to oszczędność czasu montażyście i oszczędność pieniędzy kierowcy auta.

schemat filtra  STAG GF01

 

Przewaga filtra nad konkurencyjnymi produktami:

konfekcja filtra stag g01 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.