Aktualności

Promocja kariery w AC na Targach Pracy

05.04.2017


W dniu 4 kwietnia firma AC S.A. wzięła udział w kolejnych Targach Praktyk i Staży zorganizowanych przez Biuro Karier Politechniki Białostockiej.  Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Białostockiej.

Na tegorocznych Targach Praktyk i Stażu pracownicy firmy AC zachęcali studentów do rozważenia kariery w jednej z największych firm w regionie. Na stoisku można było uzyskać informacje na temat przebiegu procesu rekrutacji oraz zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy bądź stażu.

Targi Pracy organizowane są cyklicznie z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu, praktyki lub chcących zmienić swoją ścieżkę kariery zawodowej. Zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli ze środowiska pracodawców oraz potencjalnych pracowników umożliwi skuteczną wymianę informacji i ułatwi młodym ludziom wejście na rynek pracy. Do udziału w tegorocznych targach zgłosiło się ponad trzydziestu wystawców reprezentujących różne branże. Na stoiskach będzie można uzyskać informacje na temat przebiegu procesu rekrutacji oraz zapozna się z aktualnymi ofertami pracy bądź stażu.

targi pracy PB AC 2017targi pracy PB AC 2017

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.