Aktualności

TYDZIEŃ NAUK TECHNICZNYCH z AC

27.02.2017


W Zespole Szkół Mechanicznych Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku zorganizowany został Tydzień Nauk Technicznych. W dniach od 27 lutego do 3 marca uczniowie mieli okazję zapoznać się z nowościami technologicznymi związanymi z branżą motoryzacji. Partnerzy wydarzenia, w tym jeden z większych pracodawców w regionie, Spółka AC, zaprezentowali nowości techniczne branży motoryzacyjnej w temacie alternatywnych źródeł napędu oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych w pojazdach.

tydzień nauk technicznych 2017 STAG

Z myślą o absolwentach szkoły zaplanowano również giełdę pracy, w trakcie której pracownicy firmy AC służyli wiedzą na temat przebiegu procesu rekrutacji oraz zapoznawali zainteresowanych z aktualnymi ofertami pracy bądź stażu.

Firma AC ufundowała również nagrody zwycięzcom w konkursach sprawdzających wiedzę z zakresu elektroniki, mechatroniki czy z historii wynalazczości.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.