Aktualności

Szkolenia dla warsztatów – Team STAG w Krakowie 21.01.2017

21.11.2016


TEAM STAG, czyli szkolenia w nowatorskiej formule zostały docenione przez pracowników i właścicieli warsztatów. Odbyły się w Warszawie oraz we Wrocławiu gromadząc kilkaset osób, które skorzystały z wiedzy i doświadczenia wykwalifikowanej kadry szkoleniowej. 21 stycznia 2017 r. będzie miała miejsce kolejna odsłona szkolenia, tym razem we Krakowie.

Charakterystyka nowoczesnych produktów z rodziny Q-generacji STAG, rozwiązania do aut z bezpośrednim wtryskiem paliwa, czy też praktyczne aspekty montażu instalacji gazowej – te oraz inne aktualne zagadnienia zostaną poruszone w trakcie intensywnych sesji szkoleniowych przygotowanych przez producenta instalacji autogaz marki STAG, firmę AC.

Oprócz mistrzowskiej organizacji, komfortowych warunków w trzech równoległych salach szkoleniowych i kompleksowej opieki nad uczestnikami na uwagę zasługuje nowatorska formuła spotkania. Po raz pierwszy uczestnikom zaproponowano możliwość wyboru interesujących ich tematów szkoleń oraz udział w więcej niż jednym szkoleniu jednego dnia.

- Mamy świadomość, że pracownicy i właściciele warsztatów samochodowych związanych z branżą posiadają zaawansowaną wiedzę w temacie montażu instalacji LPG, niestety są również zbyt zapracowani, by znaleźć czas na uczestnictwo w dedykowanych szkoleniach produktowych. Dlatego odeszliśmy od formuły całodniowego szkolenia o jednej tematyce. Nowa propozycja polegała na stworzeniu warunków do tego, aby każdy chętny mógł skorzystać z kilku intensywnych, jednakże skupiających się na najważniejszych aspektach kursów jednego dnia – podsumował pomysł spotkania Paweł Ścibisz, Manager ds. Rozwoju Rynku firmy AC S.A.

Po szkoleniu każdy z uczestników TEAM STAG otrzyma certyfikat poświadczający jego udział w wydarzeniu podnoszącym wiedzę i umiejętności. Miłym akcentem będą również przygotowane z myślą o kursantach pakiety materiałów reklamowych i stworzone specjalnie do wykorzystania przez warsztaty współpracujące z marką STAG.

Zapisu na szkolenie można dokonać na stronie pod adresem: www.team.stag.pl

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.