Aktualności

Szkolenia zakończone sukcesem

27.09.2016


TEAM STAG we Wrocławiu
W ostatni weekend we Wrocławiu odbyło się otwarte szkolenie TEAM STAG, dedykowane profesjonalnym warsztatom samochodowym. To już drugie szkolenie organizowane przez firmę AC S.A., na które zapisało się ponad 160 osób, chcących poszerzać swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu instalacji autogaz.

TEAM STAG to nowy cykl darmowych szkoleń firmy AC S.A., dedykowanych warsztatom posiadającym w swojej ofercie instalacje LPG marki STAG. Szkolenia odbywają się na terenie całej Polski – pierwsze wydarzenie miało miejsce w kwietniu br. w Warszawie, a w dniu 24 września br. we Wrocławiu odbyło się już drugie szkolenie z tego cyklu. Co ważne, spotkania te charakteryzuje nowatorska, wygodna dla uczestników formuła.

-Pracownicy warsztatów oraz ich właściciele często nie mają czasu na dedykowane szkolenia produktowe, dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowatorskiej formuły spotkań. Zrezygnowaliśmy z całodniowych szkoleń poświęconych jednej tematyce – uczestnicy mogą sami zdecydować, który z tematów interesuje ich najbardziej. Co więcej, mogą wziąć udział w kilku intensywnych szkoleniach odbywających się w ciągu jednego dnia – mówi Paweł Ścibisz, Manager ds. Rozwoju Rynku firmy AC S.A.

Wśród poruszanych zagadnień znalazły się m.in. nowatorskie produkty z serii Q-generacja marki STAG, wymagania ITS/TDT dla warsztatów montujących autogaz, rozwiązania dedykowane autom z bezpośrednim wtryskiem paliwa czy praktyczne aspekty montażu instalacji gazowej.

– To bardzo ważne, aby stale poszerzać swoją wiedzę oraz kwalifikacje, dlatego cieszę się, że miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu TEAM STAG. Kurs prowadzony jest intensywnie i skupia się na najważniejszych aspektach montażu instalacji gazowych – mówi Rafał Nowicki z Autoryzowanego Serwisu STAG Supral we Wrocławiu.

Po zakończonym szkoleniu, każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę oraz kwalifikacje. Miłym akcentem były również przygotowane  specjalnie na tę okazję pakiety materiałów reklamowych.

Kolejne szkolenie z cyklu TEAM STAG planowane jest w Krakowie. Zgłoszenia będzie można dokonać na stronie internetowej www.team.stag.pl.

szkolenie wrocław 24.09.2016szkolenie wrocław 24.09.2016szkolenie wrocław 24.09.2016szkolenie wrocław 24.09.2016

 

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.