Aktualności

Pokieruj swoim bezpieczeństwem razem z nami

29.07.2016


Pod takim hasłem marka STAG promowała bezpieczeństwo instalacji autogaz w trakcie pikniku w Świętej Wodzie. Wydarzenie zostało zorganizowane przez białostocką Policję z okazji dnia Św. Krzysztofa, patrona kierowców. W ramach realizacji przedsięwzięcia wszystkim biorącym udział w tej niecodziennej imprezie zapewniono wiele atrakcji, między innymi symulację dachowania i zderzenia pojazdu oraz działania służb ratunkowych. Ponadto wielbiciele dwóch i czterech kółek mogli obejrzeć piękne motocykle, pojazdy rajdowe oraz ciężki sprzęt, m.in. czołg, pojazd saperski oraz dźwig. Nie zabrakło również elementów związanych z bezpieczeństwem. Policjanci zorganizowali konkursy dla motocyklistów w ramach kampanii „Kieruj się rozsądkiem”. Na koniec uczestniczący w zaaranżowanej scence wrak pojazdu został zmiażdżony przez będący jedną z atrakcji czołg T55 zasilany instalacją autogaz marki STAG.

piknik sw. krzysztofa STAGpiknik sw. krzysztofa STAG

Stanowisko marki STAG było jednym z najbardziej obleganych, a z pewnością najbardziej widocznych na wydarzeniu. To tutaj zainteresowani kierowcy mogli uzyskać informacje na temat szczegółów instalacji LPG oraz otrzymać kupony zniżkowe na montaż. Dzieci zaś, które wykazały się znajomością zasad bezpieczeństwa na drodze nagradzane były odblaskami i miłymi upominkami.

Oprócz stanowiska naszej firmy w wydarzeniu zorganizowanym przez białostocką Policję udział wzięli ponadto Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku, Wojewódzka oraz Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna i PKP Zakład linii Kolejowych, Państwowa Straż Pożarna, Wojewódzka Inspekcja Transportu Drogowego, Izba Celna, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Białymstoku, Straż Graniczna, Nadleśnictwo Dojlidy, jak również 18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy, Polski Czerwony Krzyż oraz Związek Harcerstwa Polskiego.

 

piknik sw. krzysztofa STAG tankpiknik sw. krzysztofa STAG rally team

 

« wróć