Aktualności

AC S.A. PONOWNIE SPONSOREM GŁÓWNYM JAGIELLONII BIAŁYSTOK

12.07.2016


Drużyna Ekstraklasy podpisała umowę z białostocką firmą AC S.A., producentem instalacji autogaz marki STAG. Na podstawie tego kontraktu, logo STAG będzie widniało na koszulkach meczowych Jagiellonii.

Mamy zaszczyt poinformować, że w dniu dzisiejszym, w siedzibie Jagiellonii Białystok S.S.A. przy ulicy Legionowej na kolejny rok umowę z Klubem podpisała Firma AC S.A., producent instalacji autogaz marki STAG. W ramach jej realizacji na koszulkach meczowych zawodników oraz innych nośnikach reklamowych Klubu będzie widniało logo STAG.

Umowa jest kontynuacją trwającej już od roku współpracy Jagiellonii z AC S.A. wiodącym w Polsce i liczącym się na świecie producentem systemów autogaz.

Cieszymy się z przedłużenia współpracy z naszym podlaskim przedstawicielem w Ekstraklasie. Jako lokalni patrioci chcemy być w gronie tak wspaniałych Fanów Jagi i gorąco kibicujemy drużynie, jesteśmy z Jagiellonią na dobre i na złe. Wiemy, że w piłce nożnej oprócz umiejętności przydaje się również szczęście. Życzymy, aby sprzyjało drużynie w nadchodzącym sezonie, a nasza Duma Podlasia znalazła się jak najwyżej w pierwszej ósemce polskiej Ekstraklasy - powiedziała Katarzyna Rutkowska, prezes firmy AC.

Zadowolenia nie kryje również Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok. - Jest nam niezwykle miło poinformować, że w najbliższym sezonie będziemy kontynuować współpracę z firmą AC. Wszyscy ludzie związani z naszym klubem cieszą się, że tak uznana marka, jaką jest STAG nadal widnieć będzie na naszych koszulkach. Liczymy, że działania Jagiellonii w zakresie promocji partnera przyniosą mu same korzyści i dużą satysfakcję. Wsparcie klubu przez lokalne przedsiębiorstwa, w szczególności przez AC, jest dla nas niezwykle ważne i pozwala nam się rozwijać oraz realizować kolejne przedsięwzięcia. 

Firma AC S.A. jest liderem produkcji instalacji autogaz w Polsce i na świecie. Swoje produkty eksportuje do niemalże 50 krajów na całym świecie pod marką STAG. Posiada własne spółki zagraniczne w Peru i we Włoszech. Od ponad 30 lat działa w branży motoryzacyjnej i oferuje innowacyjne i niezawodne instalacje autogaz do silników benzynowych oraz diesla. Spółka posiada własne nowocześnie wyposażone Centrum Badawczo – Rozwojowe, w którym pracuje ponad 50 doświadczonych inżynierów. AC jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2011 r.

Jagiellonia dziękuje firmie AC S.A. za dotychczasową współpracę i  jest usatysfakcjonowana z jej kontynuacji.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.