Aktualności

Kazachstan z wizytą biznesową

06.07.2016


Firma AC S.A. gościła z wizytą delegację najlepszych instalatorów systemów STAG w Kazachstanie i przedstawicieli dystrybutora firmy w tej części świata.
Podczas pobytu w siedzibie Spółki gościom zaprezentowano działalność i proces produkcyjny wyrobów marki STAG. Inżynierowie Centrum Badawczo - Rozwojowego zaprezentowali proces tworzenia najnowszych urządzeń i testowanie ich na etapie projektowym oraz już po zamontowaniu w samochodach.
W trakcie dedykowanego szkolenia omówione zostały wszelkie kwestie dotyczące eksploatacji i funkcjonowania produktów marki STAG. Pracownicy AC S.A. udzielili gościom wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.