Aktualności

Poznać tajniki najlepszej instalacji autogaz

21.06.2016


Ludzie związani z branżą - mechanicy i pracownicy warsztatów doskonale orientują się w temacie komponentów oraz użyteczności instalacji autogaz. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że mogą dokonać konwersji niemalże z zamkniętymi oczami. Taka wiedza to kapitał oraz fundament zawodowej przyszłości.
Uczniowie klasy trzeciej Technikum Pojazdów Samochodowych w Przeworsku mogli wzbogacić swoje doświadczenie dzięki liderowi instalacji autogaz, firmie AC S.A.  producentowi systemów marki STAG. Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy AC S.A., Sławomir Ciszewski, przygotował i poprowadził spotkanie dotyczące zagadnienia „Instalacja gazowa w pojazdach samochodowych”.

W pierwszej kolejności uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z ofertą firmy     będącej wiodącym w Polsce producentem samochodowych systemów LPG/CNG. Szczególną uwagę poświęcono najnowszym sterownikom – Q-generacji. Obsługa i montaż zaawansowanych sterowników STAG Q-BOX Plus, Q-NEXT Plus, Q-MAX spotkała się z wyjątkowym zainteresowaniem ze strony uczestników spotkania. W dalszej części prowadzący przedstawił diagnozowanie i sterowanie mieszanką gazowo-powietrzną w silniku spalinowym pojazdu samochodowego.
Skąd pomysł dedykowanych spotkań z przyszłymi mechanikami?

Firma AC S.A. dostrzega potencjał kolejnego pokolenia, któremu przyjdzie obcować z technologią produktów marki STAG. Zainteresować młodych ludzi zagadnieniami, które mogliby wykorzystać po ukończeniu szkoły to cel jaki postanowiliśmy osiągnąć – podsumował szkolenia Sławomir Ciszewski, Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy AC S.A.
Inicjatywa jest tym bardziej wartościowa, że wśród mechaników obecnych na rynku pracy można wybierać. Natomiast prawdziwi fachowcy, specjalizujący się w określonej dziedzinie, jaką jest np. montaż instalacji LPG/CNG są pożądanymi i mile widzianymi pracownikami każdego warsztatu.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.