Aktualności

STAG PREMIUM wyróżniony za innowacyjność

07.12.2011


AC SA wzięła udział w konferencji pt: "Fundusze Europejskie w rozwoju najbardziej innowacyjnych produktów w Polsce" organizowanej przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN i Sieć Naukową MSN w ramach prezydencji Polski w Radzie Unii Europejskiej. Konferencja odbyła się 1 grudnia i była objęta patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju Regionalnego.

Celem konferencji było przedstawienie wyników badań, jakie zostały przeprowadzone nad najbardziej innowacyjnymi produktami w Polsce. Podczas spotkania zostały także wręczone wyróżnienia za najbardziej innowacyjne produkty w Polsce w 2011 roku. Tym razem wyróżnienie w kategorii Innowacyjny Produkt otrzymał sterownik STAG-300 Premium. Te kolejne wyróżnienie dla spółki w zakresie innowacyjności najlepiej obrazuje dążenie firmy do utrzymania pozycji lidera na rynku producentów instalacji LPG/CNG.

Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Sieć Naukowa MSN od 2005 roku prowadzą badania nad innowacyjnością polskich firm. Celem badaczy jest popularyzacja osiągnięć wyróżnionych firm w obszarze innowacji.
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.