Aktualności

Bezpieczeństwo przede wszystkim – STAG wspiera akcję Motoserce

17.04.2016


Marka STAG z dumą wspiera Motoserce, największą, ogólnopolską akcję zbiórki krwi dla dzieci. Jako sponsor generalny aktywnie włączy się w organizację wydarzenia w Białymstoku, rodzimej miejscowości producenta, firmy AC S.A.

Wiosna, a szczególnie lato to czas, kiedy wzrasta zapotrzebowanie na krew zarówno w szpitalach, jak i bankach krwi. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi, że krew jest towarem luksusowym, niezbędnym i koniecznym w ratowaniu ludzi, także tych najmłodszych.

W trakcie VIII edycji Motoserca w Białymstoku, w dniu 23 kwietnia 2016 roku, zapewnione zostaną atrakcje przygotowane z myślą o całych rodzinach. W specjalnej strefie STAG postawiono na bezpieczeństwo, które jest wyznacznikiem jakości oferowanych rozwiązań technicznych.
Udostępnione zostaną symulatory, przy pomocy których miłośnicy jednośladów będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w jeździe na jednym kole. Kierowcy samochodów natomiast skorzystają z symulatora jazdy pod wpływem alkoholu oraz z symulatora dachowania w trakcie wypadku. Dzieci odnajdą się w bajkowej krainie teatru umożliwiającej miłe i kreatywne spędzenie czasu.
Dodatkowym bohaterem dnia będzie pierwszy na świecie czołg zasilany instalacją autogaz.
Honorowy patronat nad Akcją objął Prezydent Miasta Białegostoku.
Organizatorem ogólnopolskiej akcji MOTOSERCE jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Dzięki zaangażowaniu ponad 80 Klubów Motocyklowych z całej Polski podczas pięciu edycji MOTOSERCA w latach 2009 - 2014 udało się zebrać 18.283 litrów krwi.

 

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.