Aktualności

Wyniki konkursu - STAG wspiera sportowe emocje

18.01.2016


Sponsor drużyny Jagiellonia Białystok, lider rozwiązań autogaz marki STAG, zaprosił wszystkich, którym energia i sportowy entuzjazm nie są obce do udziału w konkursie „STAG wspiera sportowe emocje”.
Co trzeba było zrobić? Wystarczyło przesłać autorskie zdjęcie obrazujące chwile emocji w trakcie dopingowania drużyny. Chcieliśmy zobaczyć Wasze wsparcie, sympatię i pomysły na ich okazanie. Trzy najlepsze ujęcia nagrodziliśmy dedykowanymi koszulkami drużyny wraz z autografami piłkarzy, a zwycięzca konkursu dodatkowo otrzyma możliwość wzięcia udziału w sesji fotograficznej z wybranym piłkarzem.
Tematyka konkursu najwidoczniej trafiła w upodobania odbiorców, ponieważ otrzymaliśmy wiele niesamowitych i pełnych energii zdjęć, za które dziękujemy. Miłośnicy Jagiellonii chętnie dzielili się z nami swoją pasją, a Jury konkursu miało niemały dylemat w kwestii wyboru zwycięzców.
Pierwsze miejsce, a tym samym koszulkę z autografami drużyny oraz możliwość wzięcia udziału w sesji fotograficznej z ulubionym piłkarzem otrzymała pani Anna Mironowicz. Zdjęcie obrazujące jej pasję w kibicowaniu lokalnej drużynie zostało wzbogacone o autorski wiersz.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.