Aktualności

Imprezy plenerowe 2011 z udziałem AC SA

22.09.2011

Lato 2011 obfitowało w wiele imprez plenerowych, firma AC SA miała przyjemność uczestniczyć w wielu z nich na terenie całej Polski. Zapraszamy do krótkich relacji z każdej z nich:

Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe, maj 2011
Tradycją Krosna stał się już widok pięknych balonów na tle nieba podczas długiego majowego weekendu. Tegoroczna impreza przyniosła dużo emocji – zarówno tych sportowych, jak i muzycznych. Uczestnikami zawodów było wiele załóg z Polski jak i tych spoza granic naszego kraju (Litwa, Łotwa, Węgry, Słowacja). Na największej plenerowej imprezie w południowej Polsce gościła również marka STAG. Podczas trzydniowych pokazów nasi eksperci udzielali fachowych porad na temat wyboru i prawidłowego montażu instalacji LPG.
galeria

 

Wielki Piknik Charytatywny „Podaruj dzieciom wakacje" Przemyśl, czerwiec 2011
Spółka AC jako firma świadoma społecznie włączyła się w organizację pikniku charytatywnego którego całkowity dochód został przeznaczony na wakacje dla dzieci z ubogich rodziny. Mamy nadzieję, że dzieciaki miały wspaniałe wakacje…
galeria

 

AC na VW Manii w Pruszczu Gdańskim, lipiec 2011
W dniach 29-31 lipca 2011 w Pruszczu Gdańskim odbyła się trzynasta edycja VW Manii. Jest to jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce. Każdego roku wydarzenie przyciąga coraz większą grupę entuzjastów Volkswagenów. W tym roku w imprezie udział wzięło ponad 10 000 uczestników. Podczas zlotu zaprezentowaliśmy sterownik STAG 400 DPI dedykowany do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny, zainstalowany w samochodzie VW Golf z silnikiem TSI. Wsparcie techniczne gwarantował Dział Wsparcia i Szkoleń AC SA oraz Partnerski Warsztat Serwisowy INSALGAZ z Gdyni.
galeria

 

Cultstyle Zlot Tuningowy Szczecinek, sierpień 2011
Tym razem marka STAG pojawiła się na zlocie miłośników pięknych samochodów, impreza miała na celu zebrać najładniejsze auta w Polsce, głównie w Cultstylu. Zlot został zorganizowany pod hasłem: " 2 Zlot Cultstyle.pl".
galeria

 

XXI piknik lotniczy ULM w Trzebiczu Nowym, sierpień 2011
W pikniku lotniczym w Trzebiczu Nowym firma AC uczestniczyła już po raz kolejny. Tym razem zostaliśmy sponsorem głównym, dzięki czemu marka STAG była widoczna nie tylko na ziemi ale i z lotu ptaka. Przez trzy dni w imprezie uczestniczyło około 12 tys. osób. W pikniku brały udział również dwa Partnerskie Warsztaty Serwisowe STAG z Cielimowa i Zielonej Góry.
galeria

 

Pożegnanie wakacji w Białej Podlaskiej, sierpień 2011
W dniach 19-21 sierpnia 2011 wspólnie z naszym dystrybutorem - firmą Zamel z Białej Podlaskiej uczestniczyliśmy w pikniku z okazji pożegnania wakacji 2011. Na zwiedzających czekało wiele atrakcji, w tym losowanie cennych nagród.
galeria

« wróć