Aktualności

AC SA Rynkowym Liderem Innowacji 2012 – Jakość, Kreatywność, Efektywność

17.02.2012

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma AC SA zdobyła tytuł Rynkowego Lidera Innowacji 2012 – Jakość Kreatywność, Efektywność. Jest to już kolejne wyróżnienie w kategorii Innowacja w tym roku.

 

RYNKOWY LIDER INNOWACJI 2012 to program skierowany do firm, dla których nadrzędną ideą jest dbałość o najwyższą jakość swoich produktów, usług, wdrożonych standardów zarządzania czy obsługi klienta. W potocznej opinii firmy innowacyjne to nie tylko podmioty działające w sektorach nowych, zaawansowanych technologii, ale też te operujące w tradycyjnych sektorach stale jednak inwestujące w nowoczesne rozwiązania, w tym także prace badawcze nad produktami i usługami oraz udoskonalanie procesów.

 

Kryterium, jakim kierowano się przy wyborze laureatów, to przede wszystkim:
* realizacja innowacyjnych inwestycji
* wprowadzenie na polski rynek nowych usług/towarów/rozwiązań
* wdrażanie nowych technologii informatycznych
* współpraca z segmentem naukowo-technicznym
* poszanowanie zrównoważonego rozwoju

 

Tytuł Rynkowego Lidera Innowacji 2012 to ogromne wyróżnienie i zaszczyt, a przede wszystkim inspiracja do realizacji przyjętego przez firmę kierunku, w którym jakość, kreatywność i efektywność odgrywają nadrzędną rolę.
 


 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.