Aktualności

AC SA nagrodzona w rankingu Innowacje 2011

15.03.2012

Nagroda "Innowacje 2011" to kolejne potwierdzenie innowacyjności firmy AC SA w tym roku.
Ranking organizowany przez Kurier Poranny i Naczelną Organizacją Techniczną w Białymstoku ma na celu promowanie podlaskich firm stosujących konkurencyjne i nowoczesne rozwiązania produktowe, organizacyjne czy marketingowe.

Ranking wpierany jest dodatkowo przez Wydział Zarządzania Politechniki Białostockiej i firmę szkoleniowo-doradczą Profes z Wrocławia.


Innowacyjność AC SA została doceniona w kategorii Produkcja, Duża Firma. To wyróżnienie jest dowodem, że wysiłki podejmowane w celu ciągłego ulepszania wyrobów zostają zauważane i nagradzane. Dla klientów AC jest to kolejne potwierdzenie, że kupują wyroby nowoczesne i o najwyższej jakości.

 

 

Zobacz materiał video z wręczenia nagród "Innowacje 2011".
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.