Aktualności

AC SA na targach Automechanika 2012 we Frankfurcie

04.09.2012

Serdecznie zapraszamy naszych Klientów, partnerów handlowych oraz wszystkich zainteresowanych współpracą z nami do odwiedzenia naszego stoiska AG.0A64 na największych na świecie międzynarodowych targach techniki motoryzacyjnej Automechanika 2012 we Frankfurcie nad Menem, które odbędą się w centrum targowym Messe Frankfurt, w dniach 11 – 16.09.2012.

 

Więcej informacji o targach na stronie
http://automechanika.messefrankfurt.com/frankfurt/de/besucher/willkommen.html

 

Podczas targów zaprezentujemy szeroką gamę podzespołów oraz kompletnych układów zasilania gazem LPG/CNG jak również pozostałe produkty z branży motoryzacyjnej. Nasz personel z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania odnośnie aktualnej oferty AC SA i możliwości nawiązania obustronnej współpracy.


Do zobaczenie we Frankfurcie!
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.