Aktualności

Nasz autoryzowany diler w Tajlandii firma THEO z wizytą w AC SA

30.08.2012

W dniach 23-28 sierpnia mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli naszego autoryzowanego dystrybutora w Tajlandi. Firma THEO wraz ze swoimi kontrahentami w ramach zaciskania współpracy, zdecydowała się odwiedzić przedsiębiorstwo, w którym są konstruowane i produkowane systemy autogazu STAG.

 

- Sterowniki STAG to obecnie w Tajlandii numer jeden - powiedział Pattaravut Yeamsavad, właściciel firmy Theo z Tajlandii
- Z tym systemem jeździ w naszym kraju ponad 200 tysięcy samochodów. Nasze warsztaty doceniają łatwość montażu, jak też dobre przystosowanie do panującego tutaj, wilgotnego klimatu. Bardzo często kierowcy, którzy wypróbowali już rozwiązania AC, po kilku latach, przy zmianie auta, wracają. Nie zastanawiają się zbyt długo co kupić, tylko wybierają produkty z Polski.

 

24. gości zwiedziło zakłady firmy, a w szczególności linię produkcyjną elektroniki, wydział mechaniczny oraz laboratorium, będące flagowym punktem nowopowstałego Centrum Badawczo – Rozwojowego AC SA Uwaga wszystkich skupiona była na nowoczesnej aparaturze kontrolno-pomiarowej, wykorzystywanej do testowania właściwości sterowników, m.in. odporności na wilgoć, wibrację cz też gwałtowne zmiany temperatury.

 

By uatrakcyjnić i umilić czas pobytu naszych gości w Polsce, zorganizowaliśmy wiele atrakcji, w tym: degustację tradycyjnego jadła polskiego, zwiedzanie Supraśla, Krakowa, Wieliczki, Zakopanego i wędrówkę szlakami przpięknych gór tatrzańskich.

 

 


 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.