Aktualności

AC SA wyróżniona Perłą Polskiej Gospodarki

20.11.2012

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma AC SA została wyróżniona certyfikatem rankingu polskich przedsiębiorstw i uzyskała tytuł „Perła Polskiej Gospodarki” w kategorii Perły Duże za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

 

16 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się jubileuszowa X Gala Pereł Polskiej Gospodarki, organizowana przez wydawcę anglojęzycznego miesięcznika Polish Market, pod patronatem wicepremiera i ministra gospodarki Waldemara Pawlaka oraz prezesa Polskiej Akademii Nauk prof. Michała Kleibera. Uczestniczyło w niej ponad 400 osób – przedstawicieli największych polskich przedsiębiorstw, a także reprezentujących władze państwowe, świat nauki, kultury i dyplomacji.

 

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że działania i konsekwentnie realizowana strategia AC SA zostały docenione, a firma znalazła się w gronie najdynamiczniej i najefektywniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw. Ranking Pereł Polskiej Gospodarki należy do najbardziej obiektywnych konkursów oceniających polskie przedsiębiorstwa, z uwagi na sposób jej przyznawania. Został on zbudowany nie w oparciu o subiektywne oceny członków kapituły, ale o opracowany przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk algorytm, uwzględniający różne aspekty funkcjonowania przedsiębiorstw m.in. wielkości przychodów, efektywności, dynamikę i płynność finansową. W tym roku w badaniu brało udział ponad dwa tysiące największych polskich firm, ustalone kryteria spełniło tylko 226 przedsiębiorstw.
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.