Aktualności

Najlepsi z najlepszych na liście 2000 „Rzeczpospolitej” – AC S.A. po raz kolejny z tytułem „Dobrej Firmy”

05.12.2013

Jak co roku „Rzeczpospolita” przyznała nagrody „Dobrej Firmy" dla najlepszych przedsiębiorstw w Polsce, tj. najdynamiczniejszych i najbardziej efektywnych. Spółka AC S.A. – wiodący w Polsce i liczący się na świecie producent instalacji autogaz marki STAG - już trzeci rok z rzędu w ramach listy 2000 największych przedsiębiorstw w Polsce otrzymała zaszczytny tytuł „Dobra Firma” – najlepiej rozwijające się przedsiębiorstwo.

 

 

Przy wyborze laureatów kapituła kierowała się wskaźnikami dynamiki sprzedaży w latach 2009-12 oraz wzrostem aktywów i kapitału. Uwzględniono   również wskaźniki związane z efektywnością. Oceniana była też zdolność przedsiębiorstw do rozwoju, a jej miarą były wskaźniki inwestycji i zadłużenia. Spółka AC jako jedyna w regionie oraz jedyna w branży producentów instalacji autogaz została wyróżniona tym zaszczytnym tytułem.


Warto dodać iż w ramach Listy 2000 został stworzony ranking firm innowacyjnych. Spośród 2000 przedsiębiorstw Spółka AC zajęła 11 miejsce!

Nagrodę z rąk Janusza Piechocińskiego – wicepremiera i ministra gospodarki - odebrała Katarzyna Rutkowska – Prezes Zarządu AC - na gali w dniu 2 grudnia 2013 r. w Ministerstwie Gospodarki.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.