Aktualności

Ukraińscy kontrahenci w AC

18.09.2014

W dniach 8-12.09.14 Spółkę AC odwiedziła delegacja złożona z najlepszych na Ukrainie instalatorów autogaz marki STAG, razem z nimi przyjechali również pracownicy firmy "Auto Gaz Global" autoryzowanego dystrybutora zza wschodniej granicy. Goście podczas swojego pobytu doskonale poznali procesy myśli technicznej i produkcyjnej firmy.
Szczególną uwagę odwiedzających przyciągnął proces projektowania elektroniki STAG, która jest dobrze znana wśród klientów na Ukrainie. Dodatkowo, uczestnicy wycieczki mogli zapoznać się ze sposobami testowania w warunkach laboratoryjnych i drogowych poprzez montaż prototypów urządzeń w samochodach floty AC.

 

STAG FEST 2014


Podczas wizyty omówiono istotne kwestie związane z prawidłowym montażem instalacji autogazowych. Odwiedzający Spółkę AC mieli niespotykaną możliwość spotkania się z konstruktorami  sztandarowych produktów firmy i omówić zagadnienia techniczne z zakresu prawidłowego montażu i eksploatacji elektroniki i mechaniki spod marki STAG. Uwieńczeniem wizyty było wręczenie certyfikatów przez Panią Prezes Katarzynę Rutkowską.
Wizyta u największego producenta instalacji autogaz było niezapomnianym doświadczeniem dla nas wszystkich, było również okazją do wymiany doświadczeń i zacieśnienia współpracy.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.