Aktualności

Dobra firma musi być dobra długo – AC S.A. po raz kolejny z tytułem „Dobrej Firmy” na Liście 2000 dziennika „Rzeczpospolita”

27.10.2014

„Rzeczpospolita” ponownie przyznała nagrody „Dobrej Firmy" dla najlepszych przedsiębiorstw w Polsce, tj. najdynamiczniejszych i najbardziej efektywnych. Spółka AC– wiodący w Polsce i liczący się na świecie producent instalacji autogaz marki STAG - już czwarty rok z rzędu w ramach listy 2000 największych przedsiębiorstw w Polsce otrzymała zaszczytny tytuł „Dobra Firma” – dla najdynamiczniejszej firmy z Listy 2000.
Przy wyborze laureatów kapituła kierowała się trzema kryteriami: efektywności (rentowność kapitałów własnych, aktywów i sprzedaży), rozwoju i stabilności (wskaźnik zadłużenia, zdolność spłaty długów, intensywność inwestowania) oraz dynamiki (dynamika przychodów, aktywów, kapitałów i zatrudnienia). Spółka AC jako jedyna w regionie oraz jedyna w branży producentów instalacji autogaz została wyróżniona tym zaszczytnym tytułem.

 

Warto dodać iż w ramach Listy 2000 prowadzony jest ranking firm innowacyjnych. Spośród 2000 przedsiębiorstw Spółka AC zajęła 7 miejsce!


Nagrodę z rąk Janusza Piechocińskiego – wicepremiera i ministra gospodarki - odebrała Katarzyna Rutkowska – Prezes Zarządu AC - na gali w dniu 27 października 2014 r.

 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.