Aktualności

AC SA - Partnerem Technologicznym GasShow 2015 - największych targów sektora autogazu na świecie.

03.03.2015

Warszawskie Targi GasShow 2015, towarzysząca im wystawa Autoservice Expo 2015, liczne konferencje, pokazy i spotkania składają się na największe wydarzenie sektora LPG-CNG-LNG na świecie. Tegoroczna dwudniowa impreza, promująca najnowocześniejsze rozwiązania w branży, rusza już w ten czwartek. Nasza rola jako rynkowego lidera jest szczególna: spółka została Partnerem Technologicznym Targów. Zaprezentujemy tam wiele nowych produktów nie tylko z branży autogazu. Między innymi – wszystkie sterowniki z nowej linii Q-GENERACJA, która jest owocem pracy najlepszych konstruktorów i technologów z Centrum Badawczo-Rozwojowego AC S.A. Niespodzianek dla gości i zwiedzających nie zabraknie. Targi GasShow, gromadzące setki wystawców z całego świata to widowisko nie tylko dla profesjonalistów, ale tez dla każdego fana nowinek motoryzacyjnych. Najciekawsze rozwiązania są nagradzane. AC przywozi stamtąd laury praktycznie rok w rok. Na ubiegłorocznej imprezie kapituła konkursu o targową nagrodę INPRO doceniła AC za prezentowany tam po raz pierwszy kompletny model samochodowej instalacji gazowej „Idealna instalacja – The Best of STAG”. Zdobyła ona uznanie z powodu
prostoty konstrukcji, łatwości montażu i obsługi. A także dlatego, ze dzięki odpowiedniemu doborowi elementów stanowi bardzo dobra ofertę dla kierowców, dla których najważniejszym powodem założenia instalacji LPG jest jego ekonomiczność.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska wszystkich, którzy są profesjonalnie związani z branżą autogaz, a także kierowców, którzy myślą o założeniu instalacji w swoich autach. Nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji,  postaramy się udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania zarówno handlowe jak i techniczne. Zapraszamy 5 – 6 marca, stoisko E1. Czekamy na Was!
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.