Aktualności

Sukces AC na GasShow 2015

10.03.2015

GasShow to największa w Europie impreza targowa branży autogaz. Jej VI edycja odbyła się w Warszawie w dniach 5 i 6 marca. Jako globalny dostawca kompletnych systemów LPG oraz nr 1 w Polsce, zostaliśmy partnerem technologicznym tego tak ważnego wydarzenia w branży.

 

inpro 2015 award stag Q-generation

 

Podczas targów otrzymaliśmy dwie nagrody. Pierwsza – INPRO 2015 – została przyznana dla Q-GENERACJI STAG. Kapituła konkursu INPRO doceniła nową rodzinę sterowników QBOX, QMAX, QNEXT należących do Q-GENERACJI. Wszystkie sterowniki łączy innowacyjna na rynku funkcjonalność, a różni sposób montażu i mocy silnika, do których są dedykowane. Q-GENERATION jest odpowiedzią na potrzeby motoryzacji i montażystów. Daje szerokie spektrum rozwiązań technologicznych i sprzętowych.

Nagroda specjalna gas show 2015 AC SA

Druga nagroda została przyznana za stoisko targowe, które zostało wyróżnione za unikalną koncepcję. W tym roku motywem przewodnim naszego stoiska był samochód policyjny, który służy w USA i co ciekawe jest zasilany autogazem (w tym wypadku CNG). Co jeszcze ciekawsze zamontowana tam instalacja została zaprojektowana i wyprodukowana w Białymstoku, właśnie u nas. Ten sukces jest bez precedensu – policja amerykańska w swoich wozach montuje systemy STAG! Oczywiście łatwo nie było. Przetarg, dotyczący przecież instytucji publicznej, wymagał od nas spełnienia wymagań homologacyjnych. To znaczy, że nasza instalacja musiała zostać przebadana na konkretnych silnikach, badania zostały zakończone sukcesem i amerykańska agencja ochrony środowiska (EPA) przyznała nam certyfikat dopuszczający do montażu STAG-a w USA. Jesteśmy dumni, że ciesząca się takim zaufaniem społecznym instytucja, jaką niewątpliwie jest amerykańska policja wybrała produkty AC SA.

 

STAG MOST WANTED


Na stoisku nie zabrakło atrakcji dla odwiedzających. Były aresztowania przez policjantów-mimów, zdjęcia do „kartoteki”, konkursy oraz cieszący się wielkim powodzeniem zainagurowany na targach program wsparcia warsztatów LPG. Zainteresowanie i liczba zgłoszonych warsztatów przerosła nasze oczekiwania, co potwierdziło dobry kierunek działań reklamowych Spółki i jej ukłon w kierunku warsztatów LPG. Tak dobry start programu STAG TEAM potwierdził, iż warto go kontynuować i wspierać tych, co zaufali marce STAG.

 

STAG Q-Generacja


Zaprezentowaliśmy szeroką gamę produktów LPG/CNG, które pozwalają na dynamiczną, bezpieczną i ekonomiczną jazdę na autogazie. Jako partner technologiczny GasShow2015 wykorzystaliśmy ten czas w pełni, nawiązaliśmy nowe kontakty handlowe, przeprowadziliśmy szkolenia dla warsztatów zajmujących się montażem instalacji STAG, wzięliśmy też udział w debacie na temat rozwoju rynku LPG/CNG podczas konferencji targowej. Warto dodać, że mieliśmy gości z całego świata, w tym odwiedzili nas nasi partnerzy m.in. z Tajlandii, Rosji, Indii, Ukrainy, Gruzji, Francji, Kazachstanu, Grecji, Rumunii, Czech czy Kirgistanu.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne targi, w których będzie uczestniczyła nasza firma.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.