Aktualności

Nagrody dla AC: Wynalazca Roku i Innowacje 2014

26.03.2015

Nagroda "Innowacje " ponownie trafiła do AC. Już po raz kolejny Spółka AC zajęła I-sze miejsce w kategorii Produkcja, Duża Firma w rankingu Kuriera Porannego i Rady Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT.  To wyróżnienie jest dowodem, że wysiłki podejmowane w celu ciągłego ulepszania wyrobów zostają zauważane i nagradzane, tym razem przez lokalne władze i przedsiębiorców. Dla klientów AC jest to kolejne potwierdzenie, że kupują wyroby nowoczesne i o najwyższej jakości.

nagrody wynalazca roku, produkcja firmy duze ACSA 2014


Główna wygrana za innowacyjność nie jest jedynym wyróżnieniem dla AC. Dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego – Tomasz Cybulko w wraz z zespołem otrzymał nagrodę  WYNALAZCA ROKU. Kapituła uhonorowała tę ekipę za nowoczesne rozwiązania z zakresu innowacyjnych samochodowych instalacji gazowych, podnoszące konkurencyjność firmy na rynku, zapewniające jej miejsce lidera branży w kraju a nam dające powody do dumy, że tak zdolni ludzie pracują w Spółce AC.
W związku z tym, że AC otrzymało dwie nagrody, marszałek województwa podlaskiego - Mieczysław Baszko postanowił zgłosić naszą Spółkę  do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP w kategorii Innowacyjność.

 

wreczenie nagrod ACSA Innnowacje 2014
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.