Aktualności

Spółka AC wspiera Motoserce 2015

15.04.2015

W tym roku Spółka AC jest głównym sponsorem szczytnej akcji zbiórki krwi. To już kolejny rok, kiedy razem z motocyklistami z Białegostoku zachęcamy mieszkańców miasta do przyłączenia się do akcji. Pomysłodawcą i organizatorem są motocykliści zrzeszeni w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych. Prawie trzy tysiące osób będzie pracowało nad pozyskaniem jak największej liczby chętnych do oddania krwi.

 


Spotkajcie się z nami w najbliższą sobotę w Białymstoku na rynku głównym w godzinach 8:00-17:00 a przy okazji może oddacie trochę krwi na szczytny cel.
Do zobaczenia!

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.