Aktualności

Partner biznesowy w AC

14.05.2015

Na początku maja firma AC S.A. gościła delegację najlepszych instalatorów systemów STAG w Kazachstanie i przedstawicieli dystrybutora AC w tej części świata.
Podczas pobytu w siedzibie AC goście zapoznali się z działalnością i z procesem produkcyjnym wyrobów STAG. Inżynierowie AC zaprezentowali proces wprowadzania najnowszych urządzeń STAG i testowanie ich na etapie projektowym oraz już po zamontowaniu w samochodach. Na specjalistycznym szkoleniu omawiane były wszelkie kwestie dotyczące eksploatacji i funkcjonowania produktów STAG. Pracownicy AC udzielali gościom na wszystkie ich pytania wyczerpujących odpowiedzi.

 

STAG Kazachstan ACSA

 

Spotkanie było niezapomnianym momentem dla wszystkich jego uczestników.

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.