Aktualności

AC S.A. głównym sponsorem Jagiellonia Białystok

07.07.2015

W dniu dzisiejszym (29.06.2015r.) Spółka AC podpisała umowę sponsorską z jednym z najlepszych klubów piłkarskich w Polsce – Jagiellonią Białystok. Przez cały sezon piłkarski 2015/2016 logo naszych instalacji autogaz STAG będzie eksponowane na froncie koszulek meczowych oraz na Stadionie. 

 

źródło: Mariusz Piotrowski 


„Jesteśmy lokalnymi patriotami, jesteśmy dumni z Białegostoku i naszej drużyny Jagiellonii. Wiele nas łączy – nie tylko wspólne miasto i czerwony kolor naszej marki STAG, który idealnie wpisuje się w kolory Jagielloni. My też jesteśmy liderem w swojej branży. To nie pierwszy raz kiedy współpracujemy z Jagiellonią. Z efektów podjętej kilka lat temu współpracy byliśmy bardzo zadowoleni, także w tym roku postanowiliśmy ją pogłębić. Jestem przekonana że nasza marka STAG na koszulkach Jagi będzie efektywnie promować nasze produkty w Polsce i będzie też długo obecna poza granicami w meczach pucharowych docierając do szerokiego grona potencjalnych klientów. Będziemy kibicować, by nasza drużyna znalazła się na zakończenie sezonu na pierwszym miejscu”- powiedziała Katarzyna Rutkowska, prezes zarządu AC S.A.

 

źródło: Mariusz Piotrowski 


Z podpisania umowy cieszy się również prezes Jagiellonii, Cezary Kulesza „Chciałbym podziękować firmie AC S.A. za wsparcie. Przed nami Liga Europy i fajnie, że zyskaliśmy pomoc lokalnej firmy. Liczę, że współpraca przyniesie nam wiele korzyści, Jagiellonii oraz AC. Mam nadzieję, że za rok ponownie spotkamy się i przedłużymy umowę.”
Spółka AC jako lider w produkcji instalacji autogaz z dumą wspiera lidera w piłce nożnej.
 

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.